Napsali o nás

 

 • Štúdium čo potrebujete pre vaše podnikanie  – Uvažujete o podnikaní? Nech už chcete podnikať popri práci, po materskej či rodičovskej dovolenke, alebo chcete byť trvalo sám sebe pánom, v začiatkoch musíte myslieť na množstvo vecí.
   
 • Naučte se být pánem svých financí  – Myslíte si, že finanční poradce vám poradí nejlépe a zaručí vám vždy ty nejlepší podmínky? Samozřejmě by měl, abyste se k němu opakovaně vracel, ale zadarmo to nebude. Tak proč nebýt pánem svých financí?
   
 • Vzdelanie je investícia do budúcnosti  – Slovo inflácia na nás počas posledného roka číha skoro na každom kroku a už takmer ani nie je položka, ktorej by sa netýkala. Napriek tomu sú veci, ktoré odolajú akejkoľvek inflácii. A medzi tie patrí napríklad sebarozvoj a vzdelanie, pretože nadobudnuté znalosti vám už nikto nevezme.
   
 • Štart nového roka láka na štúdium  – Každý rok sa niečo končí a niečo začína a tento prelom môže byť príležitosťou aj na zamyslením sa nad vaším osobným či kariérnym smerovaním a sumarizáciou toho, čo by bolo potrebné zmeniť.
   
 • Zaměřte se na svůj seberozvoj a splňte si své cíle  – Začátek nového roku nás obvykle láká k novým předsevzetím a dlouho odkládaným plnění osobních cílů. Aby takový novoroční závazek neskončil pouze prohlášením, je třeba si svá předsevzetí a cíle vybírat tak, aby byly opravdu splnitelné.
   
 • Palivem pro naše tělo je kvalitní výživa, co ale naše hlava?  – Při zdravém životním stylu je pozornost věnována zejména fyzickému zdraví a radám, jak být fit, jak se kvalitně stravovat či jak správně cvičit. Situace posledních dní nás nutí zaměřit svou pozornost také na duševní zdraví.
   
 • Jak se rozvíjet i po vysoké škole  – Tradiční filozofie úspěšné kariéry vypadá asi následovně – vystudujte vysokou školu, najděte si dobrou práci a co nejrychleji získejte tolik kýženou praxi.
   
 • Inovujte své podnikatelské dovednosti  – Pokud právě začínáte rozjíždět svůj byznys, tak je krom dobrého nápadu vždy velkou výhodou znát i zákonitosti podnikatelského prostředí a mít povědomí o vedení firmy. Jak takové zkušenosti získat a ušetřit si tím mnoho let vlastních pokusů a omylů?
   
 • Manažerské studium pohledem absolventa  – Profesní vzdělávání je i v ČR stále oblíbenějším a stává se důležitou součástí manažerského seberozvoje. Co můžete od studia MBA očekávat nám v rozhovoru prozradil Michal Jakšík, který je úspěšným absolventem Cambridge Business School.
   
 • Zdravotníctvo potrebuje kvalitný manažment  – Kvalifikovaní a skúsení lekári, ale aj ďalší personál, síce tvoria chrbticu celého zdravotníckeho systému, ale bez administratívnej zložky by ani ich práca zďaleka nebola taká efektívna.
   
 • Jeseň je na vzdelávanie ideálny čas  – Je tu jeseň a študenti sa vracajú späť do svojich učební. Vzdelanie však nie je len výsadou detí a mladých študentov, ale je možné v ňom pokračovať vlastne v každom veku.
   
 • Manažerské vzdělání přijde vhod i v právním oboru.  – Jste manažer, který ke své práci potřebuje proniknout do tajů práva, nebo máte již s právem zkušenosti a hledáte další způsob pro obohacení svých znalostí?
   
 • Naučte se prodat své znalosti v oblasti nemovitostí.  – Jak jistě všichni víme, nemovitosti byly odjakživa znamením majetku a moci. Kdo měl vlastní půdu a hospodářství, ten ve svém okolí něco znamenal. O šlechticích a jejich panstvích ani nemluvě. A totéž platí vlastně až dodnes.
   
 • Zdravotnictví se bez kvalitního managementu neobejde.  – Lékařský obor je ve společnosti brán za povolání, ve kterém jde spíše o poslání lidem než o práci. Většina lidí zná tuto profesi jen z ordinace a vůbec si neuvědomuje, že tato návštěva je až samým vrcholem celé skládačky, která musí dobře fungovat.
   
 • Buďte vzorem a zaměstnanci vás budou následovat.  – Správná firma musí fungovat jako dobře namazaný stroj a pro jeho správný chod je tedy nutné správně sestavit a synchronizovat všechny potřebné součástky.
   
 • Naplánujte si své studium včas  – Letní období prázdnin a psychického odpočinku je již téměř u konce a přišel čas, kdy se opět vrhneme naplno do práce.
   
 • Naučte se využívat psychologii ve svůj prospěch  – Pokud vás zajímá sociologie a psychologie a ráda byste svou kariéru viděla jako například firemní psycholožka, či poradkyně, jednoleté MBA studium pro vás může být vynikající příležitostí pro směřování vaší budoucí kariéry.
   
 • Ako si vybrať kvalitné manažérske vzdelanie? Dôležitá je akreditácia.  – Vo svete je už bežné študovať, či vzdelávať sa v rámci postgraduálnych programov, a aj u nás si táto forma postupne nachádza svoje pevné miesto. Napríklad manažérske štúdium MBA už nie je nič nezvyčajné.
   
 • Vzdělávání žen během novověku.  – Vzdělání je jedním ze základních pilířů lidských práv a svobod novodobých dějin. Mělo by být přístupné každému bez rozdílu věku, pohlaví či vyznání. Pro Středoevropana dnešní doby zcela běžná věc, ale ještě na začátku minulého století tomu tak u nás zdaleka nebylo.
   
 • Obľúbenosť manažérskeho online štúdia stále rastie.  – Predpovede mnohých odborníkov smerom na aktuálnu situáciu hovorili, že pandémia Covid-19 a následné vojnové udalosti prinesú pokles dopytu rôznych tovarov, služieb a iných činností, ktoré môžeme pokladať za luxus, ktorý si na určité obdobie budeme vedieť odoprieť. Jednou z takýchto položiek bolo aj štúdium nad rámec povinnej školskej dochádzky.
   
 • 10 největších manažerských chyb a jak se jim vyhnout  – Nikdo není bez chyby, ani ti nejlepší manažeři ne. Ti nejúspěšnější se ale ze svých chyb umí poučit a využít jich ke svému vlastnímu zlepšení. Co vy? Neděláte náhodou také nějakou manažerskou chybu?
   
 • Ako na kariéru? Vyskúšajte manažérske vzdelávanie.  – Získanie dobrej pozície na trhu práce je beh na dlhú trať. Či už sa vám to páči alebo nie – ak zo svojej kariéry chcete vyťažiť maximum, musíte sa jednoducho neustále vzdelávať.
   
 • Manažerské vzdělání otevírá kariérní dveře. - Jste člověk, který na sobě stále pracuje a chce se zdokonalovat? Vnímáte potřebu neustále držet krok s posledními trendy v byznysu a podnikání? Nebráníte se celoživotnímu vzdělávání, ale přesto nechcete trávit celé dny jen biflováním teorie, protože potřebujete získat informace z praxe?
   
 • Prečo je treba študovať aj napriek titulu z vysokej školy.  - Pre mnoho študentov ich štúdium po fakulte končí a pre ďalšie praktické vzdelávanie už nevidí dôvod. Má to vôbec zmysel, alebo je lepšie sa vrhnúť len do praxe a získať poznatky výlučne prostredníctvom výkonu povolania?
   
 • Jak se vyznat ve světě mezinárodních vztahů? - Rozeznat odborníka je dnes stále těžším oříškem. Byť se nám může zdát, že na internetu jsou, obzvlášť v momentální situaci odborníci všichni, tak profesionála a odborníka z vás internet neudělá. Je k tomu třeba k studium, odbornost a praxi.
   
 • V práve vám len talent nestačí. - To, čo mnohých na tomto odvetví láka, je vidina prestíže, moci a niekoľko tisícových odmien za vyhraté spory. Samozrejme, aj takým šťastie praje. Je to však iba o šťastí? Väčšinou nie. Treba sa neustále vzdelávať, študovať a nasávať novinky z odboru.
   
 • Jak se nespálit při podnikání. Nastudujte si všechny jeho nástrahy.  - Rádi byste se v této nejisté době vrhli do podnikání a byli tak finančně nezávislí? Podnikání s sebou přináší kromě řady výhod i nevýhody. Nestabilita, obavy, na všechno zůstanete jen vy a vaše plány. Předtím, než na podnikání vsadíte vše, co máte, zkuste nejprve podnikání studovat.
 • Sociologie, nebo psychologie. Co si raději vybrat?   - A co třeba obojí? Už jste někdy přemýšlela nad tím, co se asi druhým lidem míhá v hlavě, co zrovna prožívají nebo proč se tak chovají? Určitě ano. Poznat nitro člověka je od nepaměti jednou z hlavních lidských tužeb. Psychologie i sociologie zajímají nejen širokou vědeckou a lékařskou společnost, ale i další lidi z všelijakých oborů.
 • Určete si cíl, věřte si a úspěch se dostaví - V životě se setkáme s různými etapami, které nás mají za úkol něco naučit či nás někam posunout. Jsou časy, kdy vám jde štěstí na ruku a vše se daří, takže máte spoustu energie na to něco nového zažít, začít nebo podniknout.

 • Bude tento rok zlomový pro Váš osobnostní i kariérní růst? - Nový rok už má sice za sebou celý první měsíc, ale to neznamená, že už je konec všem letošním předsevzetím. Ta si totiž nedáváme jen na přelomu starého a nového roku, ale také třeba v pondělí, na začátku měsíce, nebo i kdykoli jindy. Důležité je začít a je jedno kdy.

 • Studium jako stvořené pro podnikatele - Skoro každý podnikatel dobře ví, že na sobě musí neustále pracovat, protože jen svou vlastní snahou se může dále posunovat a být tak před ostatními. Zlepšovat se může v mnoha aspektech.

 • Kariéra ve zdravotnictví má budoucnost - Management, financování a projektové řízení můžeme s klidným svědomím označit za nosné pilíře nejen nemocnic, ale i dalších zařízení v oblasti zdravotnictví. Kvalifikovaní a zkušení lékaři a další personál sice tvoří páteř celého systému.

 • Základy dobrého manažera - Bohužel, někteří manažeři „nemocné“ zdroje, procesy a produkty neléčí, nebo je léčí špatně, někteří je dokonce prezentují jako zdravé. Nesnaží se zjistit kořenové příčiny „nemoc“ procesů a ztracených obchodů.

 • Nenechte svůj mozek lenivět - Máte třeba ve svém oboru již známé a zvučné jméno? Jste ti, za kterými se lidé obrací s dotazem, posudkem nebo radou? Ale stejně to pro vás není dostačující a chtěli byste mít i další znalosti.

 • Studium a titul DBA - co vám to do života přinese - Počítali jste někdy, kolik let jste již strávili studiem? Nejspíš by vás výsledné číslo velmi překvapilo. Mnoho z nás totiž dobře ví, že školou ani univerzitou vzdělávání nekončí.

 • Jak být jako manažer co nejeefektivnější - Být manažerem, za jehož prací a týmem mají být vidět výsledky, to je někdy docela tvrdý oříšek. Neustálé vylaďování procesů, budování efektivity a nastavování systémů, to je denní chleba každého výkonného manažera.

 • Manažer a jeho soft skills - Když se řekne manažer, tak si asi většina z nás představí seriózně vyhlížejícího kravaťáka s pronikavým, přísným pohledem. Je to však u manažera to nejpodstatnější, nebo potřebuje i jiné dovednosti?

 • Vzdělanie je investica - Pokiaľ máte ambície presadiť sa vo vrcholovom manažmente, samotné vysokoškolské studium k tomuto kariérnemu posunu už nestačí. Ašpiranti na dobre platené manažérske miesta potrebujú disponovať nejakou skúsenosťou naviac než iba teoretickými poznatkami.

 • Léto je čas odpočinku a ideální k zamyšlení - Letní sezona je v plném proudu a mnoho z nás tak dává od pracovního tempa odpočinout nejenom svým tělům, ale především mysli. Je to čas k uvolnění, ale i k přemýšlení nad svým životem a možnostmi, které nám současná doba nabízí.

 • S titulem MBA máte výhled na lepší zítřky - Se soukromým školstvím a alternativními tituly je v našich končinách neprávem spojena řada předsudků. Tyto formy vzdělání opravdu nejsou jen „zaplacené“ a tradičním oborům dovedou snadno konkurovat – a co víc, rozšířit je. Takovým příkladem je i studium MBA, které vám nabídne praktické dovednosti nejen pro byznys, ale i pro život.

 • Titul MBA otevírá nové možnosti vaší kariéry - Mezinárodně uznávaný titul MBA vám pomůže posunout se v kariéře tím správným směrem, získat lepší pozici i plat. Nemusíte se kvůli němu ani vracet do školních lavic, jelikož studium můžete absolvovat i online.

 • Jak komunikovat s IT pracovníky opravdu efektivně? - Komunikace s IT techniky nebo rovnou celými odděleními je poměrně specifickou oblastí v HR. Specialisté v této oblasti mají speciální nároky a požadavky – a pokud chcete s IT pracovat skutečně efektivně, měli byste se naučit tyto faktory chápat a jít jim naproti.

 • Blíží se ekonomická krize? Vsaďte na studium MBA - Současná situace ohledně koronaviru otřásá světem a ekonomové se svorně shodují, že ekonomická krize na sebe nenechá dlouho čekat. Jak se tedy co nejlépe připravit a upevnit svou pozici na trhu práce? Odpověď je jednoduchá - nikdy se nepřestaňte vzdělávat.

 • Hrozí nedostatek pracovních míst. Jak můžete zvednout svou cenu na trhu práce? - Když se o koronaviru začalo poprvé mluvit v médiích, zřejmě nikdo z nás netušil, nakolik tato pandemie změní všechno kolem nás. Nyní je už jasné i to, že ekonomické dopady budou obrovské. A s krizí přichází i nedostatek pracovních míst. Jak se ale na něco takového můžete připravit? Zvyšte svou vlastní profesní hodnotu. Odpovědí může být studium MBA.

 • Studium MBA je správná volba - Snižování počtu pracovních míst, ztráta práce, neschopnost platit účty, izolace a nedostatek motivace. Že vám nejsou tyhle problémy cizí? Přesně s podobnými se nyní v nějaké míře potýká každý z nás.

 • Jak snadno získat práci snů? - Bez práce, nejsou koláče. To dnes dobře ví i malé dítě. Zabezpečit sebe i rodinu znamená vydělávat a mít stabilní práci.

 • Nejlepší investice je do kvalitního vzdělání - Pomýšlíte na povýšení na manažerskou pozici nebo zvažujete změnu zaměstnání? Kvalitní vzdělání je jedním z faktorů, který může při výběrovém řízení rozhodnout o vašem (ne)úspěchu. Akademické tituly jsou dnes již poměrně běžnou záležitostí a konkurence uchazečů o atraktivní pracovní pozice je vysoká.

 • Chcete v byznysu hrát ligu jako MBA? - Trh práce zažívá v dnešních dnech hotové obrození. Se spoustou zajímavých nabídek jde ale ruku v ruce i mnohdy nelítostná konkurence.

 • Jděte kariéře naproti, studujte MBA - Některé posty vyžadují kvalitní vzdělání a mnoho zkušeností, zvlášť pokud se nachází v prestižních firmách a se skvělým platem. Studium MBA vám může pomoci těchto vedoucích postů dosáhnout.

 • Pět důvodů, proč se investice do studia MBA vyplatí - Programy MBA (Master of Business Administration) jsou zaměřeny na manažery, kteří si v rámci své kariéry chtějí rozšířit znalosti v oblasti řízení a obchodu, nebo aspirují na povýšení ve firemním žebříčku.

 • Pětkrát pro studium MBA - Programy MBA (Master of Business Administration) jsou zaměřené na manažery, kteří si v rámci své kariéry chtějí rozšířit znalosti v oblasti řízení a obchodu, nebo aspirují na povýšení ve firemním žebříčku.

 • Studium MBA zvýší vaši konkurenceschopnost ! Už jste někdy přemýšleli nad tím, jak zvýšit své uplatnění na trhu práce? Rádi byste se posunuli o několik stupňů výše na kariérním žebříčku? Přečtěte si článek na portále Eurozprávy.

 • Odborné znalosti k úspěšnému řízení firmy častokrát nestačí. Důležité je ovládat takzvané měkké dovednosti - Soft Skills. Přečtěte si pár důvodů , proč studovat MBA zaměřené právě na ně.

 • Ženy se nemusejí bát studia MBA . S tím se plně ztotožňujeme, poslední dobou významně narůstá počet žen, které jsou ochotné investovat dé svého vzdělání.

 • Zvyšte svou pracovní kvalifikaci a vrhněte se do studia MBA, BBA nebo LLM. Jaké mají výhody? Kladou důraz na použitelnost probírané látky v běžném fungování firmy.

 • Jaké jsou aktuální trendy? Investovat nejen do svého zevnějšku, ale také do rozvoje svých znalostí a dovedností. Studium MBA odstartuje raketově vaši další kariéru! Proč ho stále častěji volí ženy ?

 • Článek Jak se stát dobrým manažerem připomíná, že metoda pokusů a omylů by se nemusela úplně vyplatit a načítání mouder z knih se někdy velmi těžko převádí do praxe. Přečtěte si, jaká jiná cesta vede k úspěšnému řízení.

 • Jaké jsou hlavní důvody, proč se vrhnout na studium MBA? V článku Proč studovat program MBA na Cambridge Business School? se jich dozvíte těch pět hlavních. Přesvědčí vás?

 • Získání titulu MBA je vaší konkurenční výhodou. V článku Titul MBA nastartuje vaši kariéru , se dozvíte bližší informace o studiu MBA na Cambridge Business School, je dostupný zde.

 • Na webu personalista.com vyšel dne 28. 8. 2015 zajímavý článek s názvem: Co o vás personalistovi říká titul MBA? Obsahuje i komentář Vlasty Váchové, ředitelky Cambridge Business School. Přečíst si ho můžete zde .

 • Problematikou studia MBA v programu Marketing a Public Relations na Cambridge Business School se zabývá článek uveřejněný na serveru marketingovenoviny.cz. Přečíst si ho můžete zde .

 • Titul z vysoké školy patří dnes k běžným standardům pro výkon manažerské pozice. Jak se ale odlišit od ostatních a aktivně podpořit svou kariéru směrem k lepšímu? Studiem MBA .

 • Manažerské vzdělání MBA je řešení, jak být o krok napřed před konkurencí. Cambridge Business School nabízí programy MBA, BBA a také LLM.

 • Ekonomický online magazín Business World píše o Cambridge Business School. Článek s názvem: Cambridge Business School, škola nové doby si můžete přečíst zde .

 • O výhodách studia MBA si můžete přečíst na webu CFO World. Dne 5. 8. 2015 zde vyšel článek s názvem: Studium MBA a 4 důvody, proč je to dobrá volba . Odkaz naleznete zde .

 • Deník E15 píše o Cambridge Business School. Článek s názvem: 5 let manažerské praxe? Ideální čas pro kariérní růst shrnuje hlavní pilíře výuky na naší škole. Přečíst si ho můžete zde .

 • Dne 7. 7. 2015 vyšel zajímavý článek o Cambridge Business School na kariérním portálu Jobs.cz. Přečtěte si, jaké výhody Vám přinese studium MBA a jak můžete nastartovat svoji kariéru kupředu. Odkaz na článek naleznete zde .

 • Proč vysoká škola nestačí k získání dobrého jména? Stejnojmenný článek si můžete přečíst zde . Portál VysokeSkoly.cz se zabývá výhodami studia MBA oproti vysokoškolskému studiu a shrnuje hlavní výhody absolvování tohoto manažerského vzdělání na Cambridge Business School.

 • Jaké mají manažeři důvody pro studium MBA? Podrobnosti se dozvíte v článku pojednávajícím o manažerských programech na Cambridge Business School. Odkaz na článek naleznete zde .

 • Internetový server LookCool uveřejnil dne 13. 7. 2015 článek o přínosech a výhodách studia MBA na naší škole. Jeho celé znění je k dispozici zde .

 • O manažerských titulech a výhodách studia MBA na Cambridge Business School si můžete přečíst zde a zde . Oba články byly uveřejněny na slovenských serverech a věnují se přínosům studia MBA a jejich pozitivním vlivům na manažerskou kariéru.

 • Přední slovenský webový portál gazda.sk se zabývá tématem investice do profesního vzdělání. Celý článek si můžete přečíst zde . Obsahuje důležité informace o studiu MBA na Cambridge Business School.

 • Dne 14. 6. 2015 byl na webu Mladý Podnikatel uveřejněn článek s názvem: 5 důvodů, proč se podnikatelům vyplatí titul MBA obsahující komentář Vlasty Váchové, ředitelky Cambridge Business School. Odkaz naleznete zde.

 • Článek na portálu objevit.cz hledá odpověď na otázku, co studují podnikatelé a manažeři, kteří mají zájem zlepšovat své dovednosti a zároveň se chtějí učit novým trendům. Současně přibližuje studium manažerských programů MBA, BBA a LLM na Cambridge Business School. Celý článek si můžete přečíst zde .

 • O Cambridge Business School se lze dočíst na společenském webu ewita.cz. Článek radí, jak zvýšit svoji hodnotu na trhu práce. Odkaz naleznete zde .

 • Zajímavý článek s názvem: Aby se úspěšně rozjetý start-up rozvíjel, potřebuje lídra vydal internetový server eprofil.cz a ifirmy.cz. Článek obsahuje komentář ředitelky Cambridge Business School Vlasty Váchové. Odkaz na článek naleznete zde a zde.

 • O Cambridge Business School se zmiňuje také portál aktuality.cz. Článek s názvem: Titul MBA, cesta k úspěchu se zaměřuje na přínosy studia MBA a podává informace o studiu programu MBA na naší škole. Článek si můžete přečíst zde .

 • Článek zabývající se tématem studia MBA a kvalitou vzdělávacích institucí, které toto vzdělání poskytují, uveřejnil internetový server Pressweb. Odkaz na článek naleznete zde.

 • Internetový server Katedrála se zmiňuje o Cambridge Business School a zveřejnil článek s názvem: Investujte do své budoucnosti, studujte MBA . Odkaz naleznete zde.

 • Webový portál Český Průmysl uveřejnil článek o studiu MBA na Cambridge Business School. Můžete si ho přečíst zde .